English by Skype

Business English przez Skype z native speakerem

By on lip 19, 2012 in lekcje business English skype |

Business English przez Skype z native speakerem to idealne rozwiązanie dla wszystkich zainteresowanych rozwojem swojego języka biznesowego.  Oferując Państwu lekcje biznesowego angielskiego z native speakerem dajemy gwarancję na to, iż zajęcia prowadzone są przez prawdziwego profesjonalistę, który nie jest teoretykiem lecz praktykiem z wieloletnim doświadczeniem. Wielokrotnie zdarza się, że podczas kursów typu business English nauczanie prowadzone jest przez osoby nie mające żadnej realnej wiedzy na temat tego typu zagadnień. Zwykle posiadają oni wiadomości czysto teoretyczne, czyli słownictwo i wyrażenia, które nabyli na studiach czy kursach przygotowujących ich do uzyskania odpowiednich kwalifikacji w celu nauczania języka angielskiego w biznesie.

My ze swojej strony proponujemy zajęcia indywidualne z lektorem, który ma ogromne doświadczenie nabyte dzięki pracy na stanowiskach kierowniczych w dużych korporacjach z siedzibą w USA. Co więcej w ciągu ostatnich 5 lat prowadził firmę konsultingową, która pomagała małym i średnim przedsiębiorstwom w zakresie marketingu, finansów oraz zagadnień prawnych na terenie Stanów Zjednoczonych. Oczywiście nasz lektor posiada również odpowiednie przygotowanie do nauczania języka angielskiego oraz doświadczenie poparte wieloma sukcesami jego uczniów. Niewątpliwie nauczyciel od Business English z takimi kwalifikacjami jest gwarancją odpowiedniej jakości nauczania.

Teraz i tylko u nas możecie rozpocząć lub szlifować swój biznesowy angielski przez Internet z native speakerem o ogromnej wiedzy i doświadczeniu w cenie już od 52 zł/h. Przypominamy, iż oferta dotyczy zajęć indywidualnych przez Skype trwających 30, 45 lub 60 minut. Wszelkie szczegóły uzyskacie Państwo kontaktując się z nami pod adresem angielskiskype@gmail.com

Zapraszamy!