English by Skype

Najtańszy angielski przez Skype na wakacje

By on lip 11, 2012 in Angielski przez Skype Promocje |

Najtańszy angielski przez Skype na wakacje to promocja oferowana do wszystkich niezależnie od poziomu zaawansowania bowiem każdy może wybrać zajęcia z lektorem, który spełni jego oczekiwania pod względem finansowym oraz wykształcenia. Od dzisiaj do końca wakacji pragniemy zaproponować wszystkim zainteresowanym naukę angielskiego przez Skype z naszymi lektorami w najniższych cenach na rynku. A oto co dokładnie dla was przygotowaliśmy:

1. Angielski przez Skype z native speakerem trudniącym się tematyką business English, interview coaching, personal coaching, negotiating, business dealings w cenie od 37 zł za godzinę lekcyjną.
2. Angielski przez Skype z native speakerem prowadzącym konwersacje po angielsku w cenie  od 30 zł za godzinę lekcyjną.
3. Angielski przez Skype z lektorami polskiego pochodzenia będącymi nauczycielami języka angielskiego w cenie od 25,50 za godzinę lekcyjną.
4. Angielski przez Skype z lektorami posiadającymi certyfikaty językowe uprawniające do nauczania języka angielskiego lub/i studenci filologi angielskiej władający swobodnie językiem angielskim na wysokim poziomie w cenie od 22,50 za godzinę lekcyjną.

Co więcej każdy może sprawdzić wszystkie 4 oferowane rozwiązania nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Jak to możliwe? Otóż darmowe 30 minut lekcji próbnej dostępne jest dla wszystkich aby można było porównać oferowane opcje i wybrać tą najbardziej odpowiadającą. Oznacza to, iż łączny czas trwania lekcji próbnych to pełne 120 minut zupełnie za darmo.

Przypominamy, iż promocja obowiązuje tylko przez okres wakacyjny ale zajęcia wykupione w okresie promocji przechodzą na okres również poza promocją. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt za pośrednictwem skrzynki mailowej pod adresem angielskiskype@gmail.com