English by Skype

Angielski przez Skype za darmo

By on lip 23, 2012 in Angielski przez Skype Promocje |

Wiele osób chciałoby uczyć się angielskiego przez Skype za darmo korzystając przy tym z zajęć z nauczycielami lub lektorami języka angielskiego będącymi native speakerami. Zapewne jak każdy wie dla lektorów jest to praca jak każda inna, która daje utrzymanie im oraz ich rodzinom, a zatem nauka za zupełne 0 złotych jest raczej niemożliwa. Wyjątek stanowi na pewno wymiana językowa ale jest to już zupełnie inny temat. A zatem dlaczego tytuł tego artykułu brzmi ANGIELSKI ZA DARMO?

Otóż od dzisiaj aż do odwołania zapraszamy was do skorzystania z promocji w której za każdą zakupioną i odbytą lekcję 60 minutową otrzymujecie dwie minuty gratis. Zobrazujmy to może na jakimś łatwym przykładzie. Janek zakupił u nas 8 lekcji 60 minutowych. Po każdej lekcji, którą odbędzie z naszym lektorem otrzyma zupełnie za darmo 2 minuty zajęć angielskiego przez Skype do wykorzystania w postaci darmowej lekcji w przyszłości.  Janek ma prawo wykorzystać swoje minuty po uzbieraniu odpowiednio 30 lub 60 z nich informując wcześniej o tym swojego nauczyciela. Dodatkowo lekcja ta honoruje również 2 darmowymi minutami bez względu od czasu jej trwania (30 czy 60 minut = +2 minuty gratis).

A zatem kupując łącznie 15h zajęć angielskiego przez Internet-Skype otrzymujemy po ich zrealizowaniu darmowe 30 minut. Pełne 60 minut otrzymamy w przypadku odbycia 30 h zajęć. Zasada jest bardzo prosta a oferta dostępna dla każdej osoby zainteresowanej nauką angielskiego przez Skype zarówno z polskimi lektorami jak i native speakerami. Aby z niej skorzystać wystarczy do nas napisać na adres angielskiskype@gmail.com.

Zapraszamy!